Preskočiť na obsah
ARTisti & Co

Odborné a poradenské služby

ARTisti & Co s. r. o.

Činnosti reklamných agentúr

Sídlo
Bratislava
Od roku
2011
IČO
45 998 612

ARTisti & Co

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Stará Vajnorská 15, 831 04 Bratislava
Na trhu od
12. januára 2011
IČO
45 998 612
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Firma v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ARTisti & Co

ARTisti & Co s. r. o. sídli na adrese Stará Vajnorská 15, 831 04 Bratislava. Zapísaná je od 12. januára 2011 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a reklamné a marketingové služby.

Základné údaje

Obchodné meno
ARTisti & Co s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
45 998 612
DIČ
2023191324
Dátum vzniku
12. januára 2011
Sídlo
Stará Vajnorská 15, 831 04 Bratislava
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 69948/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ARTisti & Co zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Reklamné a marketingové služby

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ARTisti & Co s. r. o.?

Sídlo je na adrese Stará Vajnorská 15, 831 04 Bratislava.

Čím sa ARTisti & Co s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; reklamné a marketingové služby; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Aké je IČO – ARTisti & Co s. r. o.?

IČO je 45 998 612, DIČ 2023191324.

Kedy vznikla ARTisti & Co s. r. o.?

Vznik: 12. januára 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Stará Vajnorská 15 831 04 Bratislava

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ARTisti & Co s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese artisti-a-co.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.